Fi Yayınları

Fİ YAYINEVİ BÜNYESİNDE İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRETİM KADEMELERİNDE 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA YAYIN HAYATIMIZA İLK ADIMIMIZI ATMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

İLKESEL HEDEFİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZİ ÇAĞIN GEREKSİNİMLERİNE UYGUN BİLGİ VE BECERİLERİ KAZANDIRARAK YAŞAM BOYU ÖĞRENME YETİSİNİ KAZANDIRMAKTIR.

HEDEFLERİMİZ NEZLİNDE İLKOKUL ÖĞRETİM KADEMESİNDE 2,3,VE 4.SINIFLARA YÖNELİK OLARAK TEMEL BRANŞLARDA SET HALİNDE ETKİNLİK KİTAPLARIMIZ YER ALMAKTADIR.

ORTAOKUL ÖĞRETİM KADEMELERİNDE İSE 5,6,7VE 8.SINIFLARA YÖNELİK TEMEL BRANŞLARDA
( TÜRKÇE, MATEMATİK, FEN BİLİMLERİ ,SOSYAL BİLGİLER, DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ İLE İNGİLİZCE ) SORU BANKALARI, ARA TATİL KİTAPLARI , BRANŞ DENEMELERİ, GENEL DENEMELER STATÜSÜNDE KİTAPLARIMIZ YER ALMAKTADIR.

EĞİTİM YELPAZESİNDE FARKLI BİR RENK FARKLI SES OLARAK; EĞİTİME YÖN VEREN FİKİR SAHİPLERİNDEN BİRİ OLARAK EĞİTİM CAMİASINDA YER ALMAKTADIR. HEDEFLERİMİZE ULAŞABİLMEK UMUDUYLA KARARLI VE AZİMLİ BİR ÇALIŞMA IŞIĞINDA SİZ DEĞERLİ EĞİTİM AİLESİNDEN DESTEK VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Comments (2)

  • Muratcan Reply

    Ödev

    8 Ekim 2018 at 21:36
  • Dilek özkan Reply

    Mümkünse 6.ve 7.ve 8. Sınıf matematik denemeleriniz den ve yardımcı kaynaklarınızdanrica ediyorum Mecidiye şehit kavas Atanur Aytaç ortaokulu Şefkat mah. Ersin sok. No 15. Keçiören Ankara

    29 Kasım 2018 at 18:51

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlendi *